129 ₴
Світлодіодний нічник з датчиком руху (6000K холодний) із вбудованим акумулятором та датчиком руху. Стильний світильник нічник, призначений не тільки для того, щоб висвітлювати приміщення, а й для створення комфортної та затишної атмосфери у вашому будинку.
Нічник не вимагає підключення дротів, і його легко встановити.
Заряджається нічник до повної зарядки протягом 2 годин, супроводжується горінням індикатора: червоний колір – заряджається; коли індикатор згасне – нічник зарядився повністю, готовий до використання. Його також можна заряджати за допомогою зарядного пристрою від мобільного телефону або USB-порту комп'ютера.
Цей світильник-нічник ідеально підходить для шафи, сходів, коридорів, спальної кімнати, кухні.
Нічник має два режими роботи:
Автоматичний режим, спрацьовування під час руху (активується кнопкою на корпусі). Автоматично вимикається через 20 секунд бездіяльності.
Режим постійного свічення
Просте встановлення: ніяких інструментів чи проводки не потрібно. Наклейте будь-куди за допомогою клейкої подушечки магнітного елемента (у комплекті).
Вбудований магніт дозволяє закріпити пристрій на холодильнику або є металева поверхня.
Акумулятор, що перезаряджається: живлення від акумуляторної батареї ємністю 600 mAh.
Перед першим використанням потрібно зарядити нічник
Комплектація:
1 світильник нічник,
1 листове залізо з двосторонньою клейкою стрічкою
1 зарядний кабель.
Характеристики:
Номінальна потужність: 1 Вт
Колірна температура: холодний
Час зарядки: 2 години
Матеріал: АБС
Колір білий
Розмір Нічника: довжина (мм): 85
Розмір Нічника: висота (мм): 85
Розмір Нічника: ширина (мм): 30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |